Novinky

Certifikáty jsme doslova prošpikovaní

Certifikáty jsme doslova prošpikovaní

Autor
DigiDay
Datum
19.7.2023

Certifikáty jsme doslova prošpikovaní

Jako přední český výrobce elektronických úředních desek jsme držitelem prohlášení o shodě (CE certifikát). Tato certifikace potvrzuje, že naše elektronické úřední desky vyhovují právním předpisům EU, v jejímž rámci mohou být vyráběny, prodávány a provozovány.

Jsme také držitelem certifikátů o elektromagnetické bezpečnosti výrobku Direktiva (LVD) – 2014/35/EU, Direktiva (EMC) – 2014/30/EU, Direktiva (RoHS) – 2011/65/EU, (EU) – 2015/863, Direktiva (EuP) – 2009/125/EC, COMMISSION REGULATION (EU) No. 244/2009 a No. 1194/2012. Všechny tyto certifikáty získala společnost DigiDay v certifikačním středisku v Evropské unii.

Jako jediná prošla naše společnost také kompletní kontrolou ČOI, IROP A SZIF. Ve všech těchto kontrolách jsme byli vyhodnoceni jako způsobilí. Za to, že jsme lídrem v oblasti inovativních digitálních řešení, vděčíme obrovskému úsilí celého našeho týmu profesionálů.

„Cesta k dosažení těchto úspěchů nebyla v žádném případě snadná. Od samotného počátku jsme měli vizi, že chceme být nejen jedničkou mezi výrobci elektronických úředních desek, ale také jsme chtěli zajistit, že každá miniaturní součástka implementovaná do našich desek bude certifikována. Tuto vizi splňujeme,“ popsal jednatel DigiDay, David Stružka.

Naše elektronické úřední desky vyrábíme v ČR. Patříme v této oblasti ke špičce nejen v České republice, ale i v blízkém zahraničí. Odbornost, přísné normy, inovativní produkty a používané technologické trendy vytváří základ pro vynikající pověst firmy, kterou dokládá dlouhá řada pozitivních referencí z více než 630 realizovaných zakázek.

„Daří se nám a chceme vyjádřit naši nejupřímnější vděčnost a uznání celému týmu, který k tomu všemu přispěl. Počínaje manažery, přes obchodníky, kteří nám pomohli vybudovat silné partnerské vztahy, až po techniky, kteří se starají o každý detail výrobního procesu. Všichni hrají důležitou roli v našem úspěchu a všem děkujeme,“ pochvaluje si jednatel DigiDay Martin Klimánek.

Nejbližší cíl DigiDay Czech je jasný. Je jím nadále zůstat předním hráčem na trhu elektronických úředních desek. Už teď pracujeme na dalším snížení spotřeby elektrické energie našich zařízení, ačkoliv je aktuálně nejnižší na trhu. Zákazníkům totiž chceme poskytovat vždy to nejlepší řešení.