Novinky

Chci vám napsat, že jsme s vámi spokojení

Chci vám napsat, že jsme s vámi spokojení

Autor
DigiDay
Datum
26.7.2023

Chci vám napsat, že jsme s vámi spokojení

Přesně takové e-maily a oficiální dopisy k nám do firmy chodí se železnou pravidelností. Jejich autory jsou představitelé měst, obcí a firem, do nichž jsme instalovali některý z našich produktů. Nejčastěji se jedná o chválu na elektronické úřední desky, kterých instalujeme v České republice i zahraničí měsíčně desítky.

Takovýto dopis nás vždy potěší. Je to dobrá zpráva, která se hned začne šířit mezi více než padesáti kolegy naším interním komunikačním kanálem, aby o pochvalu nikdo z týmu nepřišel. Je v tom skvělá energie,“ říká o radostných pracovních momentech jednatel společnosti DigiDay, Martin Klimánek.

Abyste i vy mohli vidět, jak taková pochvala vypadá, tady je malá ochutnávka:

„Společnost DigiDay nám instalovala v obci Dolní Dvořiště na Českokrumlovsku dvě venkovní elektronické úřední desky. Jednání společnosti bylo na vysoké úrovni od úvodní prezentace, kdy nám obchodník, pan Petr Kamrla, elektronické úřední desky předvedl, přes komunikaci s příjemnou a profesionální obchodní asistentkou, paní Lenkou Kolaříkovou, ohledně termínu instalace. Vynikající byla samozřejmě práce techniků, kteří nám obě úřední desky instalovali. Práce byla provedena čistě a precizně. Spolupráce se společností DigiDay je bezproblémová a nelze jí vůbec nic vytknout,“ napsal o nás místostarosta obce, pan Jaroslav Doucha.

Jako český výrobce elektronických úředních desek a digitálních panelů rádi připravíme řešení na míru i vám. Kontaktujte nás.

Kontaktovat DigiDay