Novinky

Připisujeme si další úspěch ze zahraniční konference

Připisujeme si další úspěch ze zahraniční konference

Autor
DigiDay
Datum
30.8.2023

Připisujeme si další úspěch ze zahraniční konference

Chceme se s vámi podělit o zajímavosti ze zahraniční konference, kterou pořádala společnost WEBY GROUP na konci června v Podbanském pod názvem „Standardy elektronické komunikace samospráv a institucí“.

Právě tady jsme představili naše elektronické úřední desky více než 90 starostům ze Slovenska. „Musím říct, že účastníky konference jsme skutečně nadchli. Úřední desky DigiDay, jejichž výrobcem jsme, totiž představují nejmodernější řešení pro digitalizaci a komunikaci. Navíc mají v mnohém náskok a spoustu dalších výhod,“ popisuje zahraniční úspěchy jednatel DigiDay, David Stružka.

Jednou z hlavních výhod našich elektronických úředních desek je jejich extrémně nízká spotřeba elektrické energie. Důsledkem pak není jen úspora peněz při placení účtů za spotřebovanou elektřinu, ale i menší zátěž pro životní prostředí. Právě pokročilé technologie implementované přímo do úředních desek DigiDay zajistí, že dokážou fungovat s minimem elektřiny a přesto vytvořit jasné a čitelné zobrazení. Na vývoji ještě většího snížení elektrické energie v naší společnosti navíc stále pracuje tým odborníků.

Další výhodou, která na konferenci nadchla většinu návštěvníků, je nezničitelná povrchová úprava ANTIVANDAL, která naše desky chrání před poškozením. To je zvláště důležité na veřejných prostranstvích, kde mohou desky být často vystaveny riziku poškození vandaly. Díky speciální povrchové úpravě jsou naše desky odolné a připravené těmto výzvám čelit.

Pokud byste měli obavy, jak si naše zařízení poradí nejen s úředními dokumenty, ale i informacemi o aktuálních událostech, oznámeními, programem akcí, videem, nebo mapami a jízdními řády, máme pro vás dobrou zprávu. Všechny úřední desky, které po výrobě opouští naši firmu, jsou vybaveny speciálním softwarem LEDWARE. Ten umožňuje snadnou a intuitivní správu obsahu desek, rychlé aktualizace a personalizaci obsahu na míru každému zákazníkovi.

Společnost WEBY GROUP, která konferenci organizovala, je předním dodavatelem webových řešení pro samosprávy a instituce na Slovensku. Společnosti důvěřuje více než 4500 klientů. Mezi její klienty patří na Slovensku každé třetí město. Ti všichni denně využívají produkty WEBY GROUP.

Naše řešení jsou navržena tak, aby splňovala potřeby veřejné správy a institucí nejen v České republice. Díky tomu můžeme být pyšní na to, že jako český výrobce elektronických úředních desek a LED dotykových digitálních panelů můžeme prostřednictvím partnerství s WEBY GROUP (odkaz se otevírá do nového okna) přispět k efektivní a moderní komunikaci na Slovensku.

Řešení na míru rádi připravíme i vám.

Kontaktovat DigiDay