Novinky

DigiDay navštívil vydařený Event Fest

DigiDay navštívil vydařený Event Fest

Autor
DigiDay
Datum
22.5.2024

DigiDay navštívil vydařený Event Fest

Ve druhé polovině dubna vyrazil tým našich kolegů a obchodníků na Event fest pořádaný ve středu 24.4.2024 na pražském Výstavišti. Jednalo se o pátý ročník úspěšného festivalu určeného pro profesionály, odborníky i nadšence v oboru eventového marketingu. O tom, jaká byla očekávání a jak moc se nakonec setkala s realitou se následně rozhovořil jednatel společnosti DigiDay Czech Martin Klimánek “Vzhledem k tomu, že se většinou pohybujeme na akcích a veletrzích, které jsou zaměřené na samosprávy, jako například Den malých obcí nebo Sjezd tajemníků, tak pro nás byla B2B akce zaměřená na eventy novinkou. Byli jsme velice příjemně překvapeni úrovní akce, i tím kolik lidí na ní bylo. Byli zde lidé z oboru, kteří pokládali zajímavé dotazy. Rozdali jsme mnohonásobně více propagačních materiálů, než na  zmíněných akcích pro samosprávy. Za nás jsme tedy byli rozhodně spokojeni a chtěli bychom se Event festu příští rok zůčastnit znova.

Vystavovatelům byla určena sekce festivalu pojmenovaná Event Expo – Největší eventový veletrh venues, služeb a agentur v ČR a na Slovensku. Je tedy zřejmé, že takováto akce si zaslouží pořádnou firemní prezentaci. Co vše bylo na stánku DigiDay Czech k vidění upřesňuje David Stružka “Na Event Fest jsme v podstatě vezli naše hlavní digitální panely, ať jsou to Extra Touch, Led View. Vezli jsme i iNavi, což je horizontální kiosek, který je vhodný například do obchodních center. Představili jsme ale i horkou novinku T- OLED display, což je transparentní displej.” Není tedy nakonec překvapující, že stánek DigiDay Czech měl ze strany návštěvníků velmi pozitivní odezvu. Své postřehy z průběhu akce dodává rovněž manažer prodeje a pronájmů Jiří Výpala “Reakce návštěvníků byly více než pozitivní. Byli nadšeni prakticky z každého modelu, který náš stánek nabízel. Věřím, že na této akci jsme všichni navázali nová obchodní partnerství, a že feedback bude do budoucnosti nadmíru pozitivní.

Akce tohoto typu jistě nabízí i nové inspirace do budoucna. Náš tým tudíž vyvodil závěry z podnětů přicházejících od návštěvníků. “Určitě bychom se chtěli více zaměřit na pronájmy našich digitálních kiosků pro eventové agentury, protože vidíme, že standardní “rentálky” toto moc nedělají a není to pro ně zajímavé, ale z pohledu našich produktů to zajímavé je. Chtěli bychom agenturám nabídnout plnohodnotný servis. Ve zkratce – Všechny pavilony i vystavující byli zajímaví. Narazili jsme i na pozoruhodné cateringové firmy. Nejvíce mě zaujal stánek cateringu Zátiší, který neposkytoval “standardní chlebíčky”, ale na zajímavých barevných krekrech servíroval rozličné druhy pasty ochucené zeleninou. Bylo to opravdu chuťově velice bohaté a netradiční. Za mě je catering Zátiší rozhodně zajímavá věc. Co bych dále ještě vypíchnul, byly určitě workshopy.” dodal Martin.

Je tedy skoro jisté, že se příští rok na této báječné akci opět uvidíme.

Kontaktovat DigiDay