Novinky

DigiDay byla hostem v pořadu Chytrý region na Polar TV

DigiDay byla hostem v pořadu Chytrý region na Polar TV

Autor
DigiDay
Datum
9.11.2023

Inovativní digitální řešení jsou pro nás doménou a úspěch DigiDay si získává pozornost. To dokládá i naše nedávná účast v oblíbeném pořadu Chytrý region v Polar TV, která se je považována za nejúspěšnější regionální televizi v České republice.

Naše premiéra nastala 26. října 2023, kdy jsme měli možnost ukázat široké veřejnosti naše inovace a projekty s vizí, které utvářejí budoucnost nejen v našem regionu.

Pořad Chytrý region se zaměřuje na novinky v oblasti technologií a udržitelných inovací z různých průmyslových sektorů. Pořad má za cíl představit místní podniky, jejichž smart řešení a produkty napomáhají k rozvoji společnosti. Mezi tyto produkty se řadí i naše elektronická úřední deska (odkaz se otevírá do nového okna), dostupná buď jako volně stojící, nebo jako nástěnný panel.

„Naše spolupráce s Polar TV byla odstartována díky řadě úspěšných digitalizačních projektů, které jsme společně realizovali v Moravskoslezském kraji. Spolu jsme instalovali třeba informační nástěnné panely v nemocnici Opava,“ řekl Martin Klimánek, jednatel DigiDay, o krocích vedoucích k natáčení pořadu Chytrý region.

„Vystoupení v Chytrém regionu nám poskytlo platformu k prezentaci našich služeb široké veřejnosti a zároveň nám umožnilo zdůraznit, že Ostrava je centrem talentu a inovací. Je pro nás ctí, že jsme mohli představit DigiDay, Ostravu i celý Moravskoslezský kraj v tak prestižním pořadu,“ dodává Ing. David Stružka, jednatel DigiDay.

Už teď můžeme avizovat, že se připravujeme na zapojení do významného inovačního projektu s institucemi v Moravskoslezském kraji, které se specializují na výzkum a vývoj (R&D). Tyto aktivity budou mít pozitivní vliv na digitální prostředí nejen v naší zemi. Sledujte nás i nadále, abyste byli informováni o nejnovějších událostech v DigiDay. Jsme hybnou silou chytrého regionu.

Podívejte se na celý díl Chytrého regionu:

Kontaktovat DigiDay