Novinky

Proč je DigiRegion ideálním řešením pro moderní obecní komunikaci

Proč je DigiRegion ideálním řešením pro moderní obecní komunikaci

Autor
DigiDay
Datum
14.9.2023

Proč je DigiRegion ideálním řešením pro moderní obecní komunikaci

V dnešní době, kdy je komunikace rychlejší než kdykoli předtím, je důležité, aby obce byly schopny efektivně komunikovat se svými občany. A právě zde přichází na řadu DigiRegion (odkaz se otevírá do nového okna), inovativní platforma, která nabízí komplexní řešení pro obecní komunikaci.

Řešení od DigiRegionu je nejen nejen všestranným připojením obecního webu, TV info kanálu a digitálního informačního panelu (odkaz se otevírá do nového okna), ale také mobilní aplikace, která je srdcem celého systému. Tato aplikace je šitá přímo na míru potřebám obcí. Díky ní budou mít občané přístup ke všem důležitým informacím přímo ve svém chytrém telefonu.

DigiRegion 4v1

Ovládání z jednoho místa znamená velkou úsporu času

Jedním z hlavních přínosů DigiRegionu je jeho jednoduchá administrace. Toto aplikační prostředí umožňuje správcům ovládat všechny komunikační kanály z jednoho místa, což výrazně šetří čas a zvyšuje efektivitu.

Komplexní systém 4v1

DigiRegion je více než jen mobilní aplikace. Jedná se o komplexní řešení, které pokrývá všechny mediální platformy od webových stránek a sociálních sítí, přes mobilní aplikace, až po informační panely a obecní televizi.

Dostupnost Informací pro všechny občany

Uživatelské prostředí je navrženo tak, aby bylo přístupné i starším občanům, kteří nemají přístup k internetu. Díky tomu je DigiRegion ideálním řešením pro komunikaci s širokou veřejností.

Budoucnost je v chytrých telefonech

DigiRegion nabízí na míru šitou mobilní aplikaci, která je srdcem celého systému, a to s vědomím, že budoucnost komunikace je v mobilních zařízeních.

Spolupráce s obecními institucemi

Celý systém umožňuje plnohodnotné napojení obecních spolků a institucí, což zajišťuje, že všechny organizace pracují ve společném online prostředí a na společném webu.

Aktuální a zajímavý obsah

Řešení je navrženo tak, aby podporovalo týmovou práci a umožňovalo rychlou aktualizaci obsahu. Díky tomu je web stále aktuální a plný zajímavých informací.

Nízké náklady a udržitelnost

DigiRegion je cenově dostupný a udržitelný. „Sledujeme trendy a průběžně aktualizujeme systém na základě zpětné vazby od našich zákazníků,“ říká o projektu obchodní manažer DigiRegionu, Petr Janda.

Propojení obcí i Mikroregionů

Tam, kde v rámci regionu pracuje v systému více obcí, dochází k jejich propojování jak přes web Mikroregionu (odkaz se otevírá do nového okna) tak i přes mobilní aplikaci DigiRegion Obecní síť, kde lze mít nainstalovanou i jinou obec či mikroregion. Díky tomu rychle a pohodlně víte, co se děje u sousedů.

Pokud jde o DigiRegion, pro více informací si můžete prohlédnout promo video (odkaz se otevírá do nového okna) a přečíst si reference (odkaz se otevírá do nového okna).

Kontaktovat DigiDay