Novinky

S digitalizací měst a obcí jsme slavili úspěch na veletrhu v Olomouci

S digitalizací měst a obcí jsme slavili úspěch na veletrhu v Olomouci

Autor
DigiDay
Datum
24.5.2023

S digitalizací měst a obcí jsme slavili úspěch na veletrhu v Olomouci

Máme skvělé zprávy! Minulý týden jsme totiž slavili úspěch na Komunálním veletrhu 2023 v Olomouci. Naše elektronické úřední desky tam upoutaly pozornost mnoha zástupců měst a obcí, kteří na veletrh přišli. Téma digitalizace samospráv je totiž v dnešní době velmi aktuální a naše produkty se jim jevily jako efektivní nástroje pro modernizaci úřadů.

Elektronické úřední desky DigiDay zaujaly návštěvníky díky jejich kvalitě a inovativním vlastnostem. Velký ohlas vzbudila úprava ANTIVANDAL, která zajišťuje ochranu celého zařízení před poškozením. Naše úřední desky také fungují spolehlivě v extrémních teplotách od -40°C do +70°C. Dalším lákadlem byl náš vlastní software LEDWARE, který je jedinečný na trhu a je součástí všech našich úředních desek.

Na společném stánku jsme připravili, ve spolupráci s partnerskou společností MUNIPOLIS, také zábavnou aktivitu v podobě kola štěstí, které přilákalo mnoho kolemjdoucích. Návštěvníci měli možnost vytočit si slevu na DigiDay i MUNIPOLIS produkty v různých hodnotách, nebo dokonce získat 30% slevu na pořízení elektronické úřední desky.

Martin Klimánek, jednatel DigiDay, vyjádřil po akci své díky celému týmu za přípravu veletrhu v Olomouci. „Bez profesionálního přístupu týmu a úsilí by akce nebyla tolik úspěšná. Prezentace byla kvalitní a moc se povedla. Rozhodně jsme vyčnívali mezi ostatními vystavovateli a na veletrhu jsme zanechali výraznou stopu,“ řekl Martin Klimánek.

Jsme rádi, že jsme mohli představit naše moderní technologie široké veřejnosti. Řešení na míru rádi připravíme i vám.

‍Jednatelé Ing. David Stružka & Martin Klimánek. Kontaktujte nás.

Kontaktovat DigiDay