Úřední desky

Digitální úřední deska nově přes náhradní plnění

Digitální úřední deska nově přes náhradní plnění

Autor
DigiDay
Datum
20.9.2023

Digitální úřední deska nově přes náhradní plnění

Modernizujte ještě dnes své úřady a firmy. Naše elektronická úřední deska (odkaz se otevírá do nového okna) totiž může být vaše díky financování přes náhradní plnění, které u nás můžete nově využít.

Podle zákona o zaměstnanosti 435/2004 Sb. jsou firmy s více než 25 zaměstnanci povinny zaměstnávat 4% osob se zdravotním postižením. Nesplnění této povinnosti lze kompenzovat náhradním plněním dvěma způsoby, a to odváděním 2,5 násobku průměrné mzdy za každou nezaměstnanou OZP osobu, nebo nákupem výrobků a služeb od firem zaměstnávajících přes 50% OZP.

Všechny naše elektronické úřední desky a digitální panely si u nás můžete pořídit formou náhradního plnění. Tím nejen splníte povinnosti, které vám ukládá česká legislativa, ale zároveň získáte moderní komunikační nástroj pro občany vašeho města či obce.

Naše zařízení jsou vyrobená v ČR a jsou opatřena nezničitelnou povrchovou úpravou ANTIVANDAL, unikátním softwarem LEDWARE a monitorujeme je 365 dní v roce. Můžeme se pochlubit také více než 680 úspěšnými realizacemi u nás i v zahraničí.

Objednejte si spolehlivé digitální zařízení a získejte od nás ještě dnes výhody náhradního plnění.

Více informací naleznete na WWW.UREDNI-DESKA.EU/NAHRADNIPLNENI. (odkaz se otevírá do nového okna)

Kontaktovat DigiDay