Úřední desky

Elektronická úřední deska DigiDay je nezničitelná a připravená na extrémy

Elektronická úřední deska DigiDay je nezničitelná a připravená na extrémy

Autor
DigiDay
Datum
29.9.2023

Elektronická úřední deska DigiDay je nezničitelná a připravená na extrémy

V dnešním světě plném všudypřítomných technologií lidé očekávají, že elektronická zařízení budou odolná, spolehlivá a bezpečná.

Digitální úřední deska (odkaz se otevírá do nového okna) od DigiDay Czech je navržena tak, aby splňovala všechny tyto požadavky a ještě mnohem víc. V tomto článku se podíváme na některé klíčové vlastnosti, které nástěnné panely i volně stojící panely DigiDay činí jedinečnými.

Kvalitní povrchová úprava ANTIVANDAL, bezpečnostní tvrzené sklo, bezpečnostní krytí IP 65 a schopnost fungování v extrémních podmínkách.

Jedním z největších problémů, kterému elektronické desky čelí, je vandalismus. ANTIVANDAL je nerezavějící a nezničitelná povrchová úprava kterou mají LED panely DigiDay. Díky speciálnímu materiálu je každý náš LED panel nerezavějící a téměř nezničitelný, což zajišťuje dlouhou životnost a minimální potřebu údržby.

Bezpečnostní sklo použité na implementovaných LG displejích v našich úředních deskách je odolné proti nárazům, prasklinám a tříštivému vysypání. Tím je zajištěná nejen dlouhodobá odolnost, ale také bezpečnost.

Bezpečnostní krytí IP 65 zajišťuje pro každý náš nástěnný panel i volně stojící panel, že je zařízení, tedy elektronická úřední deska (odkaz se otevírá do nového okna), chráněna proti prachu, vodě a dalším vnějším vlivům. To je zvláště důležité ve venkovním prostředí.

Jednou z nejvýjimečnějších vlastností, které má každý náš LED panel, je schopnost fungovat v extrémních teplotních podmínkách, od -40°C do +70°C. To je ideální pro použití v různých geografických lokalitách, rozmanitých klimatických podmínkách a za každého ročního období.

Elektronické úřední desky od DigiDay Czech jsou vyrobeny a certifikovány v České republice. Splňují nároky nejen české legislativy, patří ke špičkovým technologickým produktům na trhu a jsou navrženy tak, aby byly odolné, bezpečné a spolehlivé.

Kontaktovat DigiDay