Novinky

EÚD a panely v rámci náhradního plnění

EÚD a panely v rámci náhradního plnění

Autor
DigiDay
Datum
7.5.2024

EÚD a panely v rámci náhradního plnění

Naše produkty a služby vám nyní dodáme v režimu náhradního plnění

Představujeme nabídku současného řešení pro komunikaci a informovanost ve vaší obci, městě či škole. Pro obce a města poskytujeme elektronické úřední desky Digiday a pro vzdělávací zařízení digitální interaktivní panely Digiday Educo, to vše je nyní možné získat formou náhradního plnění. Díky tomu nejen dodržíte povinnosti, které vám ukládá český zákon, ale zároveň získáte vysoce funkční moderní komunikační nástroj pro občany, zaměstnance, studenty i širokou veřejnost od české firmy.

Jaké jsou výhody?

  • Lepší informovanost a motivace – Vizuálně atraktivní prezentace instituce a jejich aktivit, zvyšuje nejen zájem zainteresovaných, ale i široké veřejnosti.
  • Zvýšení přehlednosti a dostupnosti informací – Vše na jednom místě a přístupné všem.
  • Intuitivní ovládání a navigace – Uživatelsky přívětivé rozhraní usnadňuje uživatelům panelu jeho používání. 
  • Okamžité aktualizace – Možnost okamžitého sdílení důležitých oznámení a změn z pohodlí kanceláře, sborovny či domova. Podpora a monitorování 365 dní v roce!
  • Efektivnější komunikace s veřejností – Účinný způsob informování a propagace. 
  • Úspora času a snížení nákladů – Minimalizace tisku a distribuce papírových materiálů. Anulujete čas při vyvěšování dokumentů a výrazně ušetřete spotřebu elektřiny!
  • Ekologické řešení – Snížíte uhlíkovou stopu.
  • Odolnost a bezpečnost – Deska obsahuje antivandal systémem a softwarové zabezpečení. Venkovní verze vydrží veškeré rozmary počasí.
  • Snadná integrace s vaším webem nebo externími či interními systémy – Náš systém LEDWARE plně automaticky načítá informace z webových stránek, ale i z informačních systémů (Bakaláři, Škola online, Edupage apod.)

Jak to funguje?

Elektronické úřední desky DigiDay a Digitální interaktivní panely Educo jsou navrženy tak, aby byly intuitivní a snadno integrovatelné do vašeho stávajícího systému. Samotná instalace je rychlá, proběhne během jednoho dne, a je plně kompatibilní s požadavky na náhradní plnění.

Nabízíme dobré cenové podmínky i kompletní servisní podporu. Objednejte si digitální zařízení na míru a získejte výhody náhradního plnění.

Pokud máte zájem o ukázku nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na možnost pomoci vám zmodernizovat a zefektivnit vaši komunikaci.