Úřední desky

Jak elektronická úřední deska DigiDay mění Valašsko

Jak elektronická úřední deska DigiDay mění Valašsko

Autor
DigiDay
Datum
25.10.2023

Jak elektronická úřední deska DigiDay mění Valašsko

V současné éře digitalizace je klíčové, aby veřejné organizace držely krok s technologickým pokrokem. Elektronická úřední deska je jedním z nástrojů, kterým to lze dosáhnout.

Mezi našimi spokojenými klienty, kteří vychvalují technologie od DigiDay, je i Valašská Bystřice. Tato obec si u nás pořídila moderní elektronickou úřední desku, která je vybavena originálním softwarem LEDWARE, odolnou ANTIVANDAL úpravou, včetně LED obrazovky od LG.

Valašská Bystřice je významná obec v okrese Vsetín, obklopená úchvatným výhledem na Vsetínské vrchy. S více než 2200 rezidenty a plochou téměř 36 čtverečních kilometrů je jednou z nejrozsáhlejších obcí v České republice.

Starosta Ing. Josef Maleňák o nás prohlásil: „Firma DigiDay Czech je naším dodavatelem nové elektronické úřední desky. Osobně nám byla představena obchodní zástupkyní, jejíž prezentace byla srozumitelná a komplexní. Rádi bychom firmě DigiDay Czech poděkovali za vynikající spolupráci, jak při prvním seznámení s jejich EÚD, tak i při její instalaci.“

Ano, naše elektronická úřední deska, ať už volně stojící, nebo jako nástěnný panel, přináší řadu benefitů, včetně nejmenší spotřeby energie na trhu, snadného ovládání a vysokého stupně zabezpečení.

Pokud máte zájem o modernizaci vašeho města, obce nebo podniku, s námi máte jistotu, že jdete správnou cestou. Kontaktujte nás.

Kontaktovat DigiDay