Úřední desky

Lenka je hlavní motor úspěšných instalací DigiDay úředních desek zákazníkům

Lenka je hlavní motor úspěšných instalací DigiDay úředních desek zákazníkům

Autor
DigiDay
Datum
30.10.2023

Lenka je hlavní motor úspěšných instalací DigiDay úředních desek zákazníkům

V dnešním exkluzivním rozhovoru nám Lenka, expertka na instalace v DigiDay, odhaluje, co vše obnáší úspěšná implementace elektronických úředních desek našim klientům. Po uzavření smlouvy je to Lenka, kdo přebírá vedení instalace od prodejního týmu a zajišťuje, aby celý proces proběhl bez problémů.

Lenko, v jakém momentu přebíráš projekt do svých rukou?

Jakmile máme podepsanou smlouvu s obcí nebo městem, nastupuji já. Moje první kroky směřují ke kontaktování městských zástupců. Sjednocuji technické specifikace a plánuji časový harmonogram. Je to jak dirigování symfonického orchestru, kde všemu musí vládnout harmonie.

Jak dlouho trvá celková realizace?

Od momentu podpisu smlouvy začíná lhůta pro kompletní dodání systému. V této fázi probíhají stavební úpravy na místě instalace a systém se upravuje dle požadavků klienta. Klíčovou částí je testování URL, které obce chtějí zobrazit na úředních deskách. Následně se implementují feedy, fotografie a doladí se detaily. Výběr funkčních tlačítek klientem je také důležitou součástí přípravy.

Která tlačítka jsou u zákazníků nejoblíbenější?

Některé obce dávají přednost zpravodajům, jiné si zvolí novinky, nebo jízdní řád. Standardně nabízíme šest tlačítek, ale lze jich přidat více. Z hlediska uživatelského komfortu a s ohledem na design je šest tlačítek ideální, ať už je zařízení montováno jako nástěnný panel, nebo digitální úřední deska stojí samostatně.

Jaké dovednosti by měl mít manažer implementace?

Mezi klíčové schopnosti patří trpělivost, důslednost a odolnost vůči stresu. Tyto vlastnosti jsou nezbytné, stejně jako dobrá paměť a schopnost efektivního plánování. V minulosti jsem měla na starosti 70 budov, což mi nyní velmi pomáhá. Jsem také logisticky zdatná a snažím se kombinovat více zakázek do jednoho výjezdu, aby byl efektivní a ekologický.

Narazila jsi na nějaké komplikace?

Komplikace je silné slovo, ale občas se stane, že nám obce nebo města neposkytnou všechny potřebné informace včas. V takových situacích musíme být flexibilní a improvizovat. Někdy dorazí úřední deska k zákazníkovi s přednastavenými kanály, které pak upravujeme na dálku přes naše dohledové centrum s využitím našeho moderního software LEDWARE.

Jak se cítíš v DigiDay?

Jsem velmi spokojená. Máme úžasný tým z lidí všech věkových kategorií, skvělou atmosféru a firemní kulturu. Oba naši šéfové jsou skvělí a společně si ceníme každého spokojeného zákazníka.

Děkuji za rozhovor.