Úřední desky

Městys Suchdol nad Odrou má novou digitální úřední desku

Městys Suchdol nad Odrou má novou digitální úřední desku

Autor
DigiDay
Datum
15.12.2021

‍Městys Suchdol nad Odrou má novou digitální úřední desku

V minulém týdnu naše firma DigiDay v Suchdole nad Odrou instalovala novou digitální úřední desku, která má čestné místo na krásném a frekventovaném místě vedle úřadu městyse, proto není možné přehlídnout. Městský úřad tak zmodernizoval komunikaci s obyvateli i s návštěvníky městyse, kteří zde mohou najít veškeré potřebné úřední dokumenty, ale také mají možnost podívat se na obecní web, vyhledávat v mapě městyse nebo si v klidu přečíst zpravodaj.

Občané mají možnost rychlého vyhledávání, snadného ovládání panelu a zvětšování čteného textu dle potřeby. To vše je vhodné i pro zdravotně znevýhodněné spoluobčany, kteří mohou využít tzv. invalidního režimu. Design stránek je zpracován dle zadání obce a v případě potřeby není problém obsah kdykoliv změnit. Digitální úřední deska bude sloužit za každého počasí 24 hodin denně. Nevadí jí déšť ani sníh, výdrží teploty od -40°C do +70°C a odolá i běžnému vandalismu. Ničeho se tedy nemusíte bát.

Nová venkovní elektronická úřední deska nahradí několik klasických úředních desek a vedení obce se tak nemusí bát, že by se na ni nevešly informace i za nějaký ten rok, protože jich stále přibývá. „Kapacita úřední desky je neomezená, zprávy je možno měnit a dodávat velmi rychle a snadno z pohodlí kanceláře a to je v dnešní době pro informovanost občanů to nejdůležitější“ uvádí jednatel společnosti Ing. David Stružka.