Novinky

MUNIPOLIS a DigiDay – nový rozměr komunikace

MUNIPOLIS a DigiDay – nový rozměr komunikace

Autor
DigiDay
Datum
2.3.2023

MUNIPOLIS a DigiDay – nový rozměr komunikace

DigiDay nejspíše znáte jako společnost, která je dodavatelem elektronických úředních desek pro samosprávy.

Dotykové velkoplošné panely poskytují občanům všechny důležité zprávy a umožňují informovat o aktuálním dění interaktivním způsobem. Spolupráce DigiDay a MUNIPOLIS je proto logickým krokem, který vašim občanům zpřístupní oficiální informace z měst a obcí atraktivní formou. DigiDay přináší digitální věk.

Elektronické úřední desky poskytují městu způsob, jak zapojit nejen turisty, ale i obyvatele do aktuálního dění. Možnosti obsahu, který lze jejich prostřednictvím zveřejnit, jsou široké: kromě povinných informací můžeme poskytnout prostor například propagaci spolků a organizací nebo kulturních a společenských akcí. Interaktivní kiosky navíc velmi dobře nahrazují či doplňují informační centrum – poskytují informace o obci či tipy na výlety, turistické trasy doplněné přehledem památek.

Digitální portály mají své místo nejen uprostřed obce, ale například v interiéru úřadu, školy nebo třeba knihovny. A všude tam se vaši občané nově mohou setkat i s informacemi, které publikuje MUNIPOLIS.

Dokonale sehraná dvojice DigiDay a MUNIPOLIS

Spolupráce s DigiDay umožňuje na elektronických panelech zobrazovat i veškeré informace z vašeho MUNIPOLIS profilu. Ke všem zprávám publikovaným na nástěnce nebo pod dalšími dlaždicemi se tak vaši občané dostanou pouhým dotykem. To je velmi důležité například pro seniory, kteří nemají chytrý telefon nebo počítač.

Odebírat informace z vaší samosprávy mohou občané díky panelům DigiDay ještě snadněji. Stačí naskenovat QR kód, který je zobrazený ihned po přístupu a dotyku na elektronickou desku a nainstalovat mobilní aplikaci MUNIPOLIS / Mobilní Rozhlas pro iOS nebo Android. Přímo ve svém telefonu tak budou mít:

  • důležitá upozornění
  • informace o konaných akcích
  • možnost podílet se na dění v obci
  • nástroj pro přihlášení podnětů a závad
  • a mnoho dalšího…

Samosprávám zapojeným do MUNIPOLIS, které zatím elektronické úřední desky DigiDay nepoužívají, zprostředkujeme jejich instalaci za zvýhodněných podmínek. Kontaktujte nás.

Kontaktovat DigiDay