Novinky

Natočíme vaši obec z nebe

Natočíme vaši obec z nebe

Autor
DigiDay
Datum
24.4.2024

Natočíme vaši obec z nebe

DigiDay nedělá jen elektronické úřední desky, ale snažíme se územním samosprávám vyjít vstříc i v jiných oblastech jejich působnosti. V březnu letošního roku jsme se z ostravské centrály DigiDay vydali na „Den malých obcí„, který se nejprve odehrával v Praze a následně i v hanácké Olomouci. V rámci propagace naší firmy, jsme si se zájemci z řad starostů a zastupitelů zasoutěžili o možnost vytvoření obecního videa natočeného z dronu v rámci soutěže „Natočíme Vaši obec z nebe“.

Jednatelem společnosti Martinem Klimánkem byla nakonec vylosována malebná obec Bělá pod Pradědem. Gratulujeme! Jeseničtí se tak mohou těšit na zhruba tříminutové reklamní video z ptačí perspektivy, které jim zdarma zprostředkujeme. Na natáčení se již velmi těšíme, protože Bělá má mnoho předností jako dva kostely, indoorové zábavní centrum, cyklostezky podmanivou přírodou, lesní hřbitov Rudohoří a mnoho dalšího.

A co vaše obec? 
Byli byste rádi, kdyby jste i vy měli své vlastní obecní video? Kontaktujte nás. Krom jiného nabízíme unikátní pohled z nebe, který ukáže celou rozlohu obce a představí její památky. Sami si vytvoříme scénář a projdeme lokaci. Během jednoho pěkného dne natočíme vše podstatné, samozřejmě i za využití zmíněného dronu. Výsledné video upravíme, nastříháme, naefektujeme, nabarvíme a dodáme vám v MP4 formátu. Díky němu budete moci představit to nejzajímavější z vaší obce.

Jak to dopadne v Bělé pod Pradědem vás samozřejmě na našich webech a sociálních sítích budeme informovat.

Na video se můžete podívat ZDE.