Úřední desky

Odolná úřední deska DigiDay

Odolná úřední deska DigiDay

Autor
DigiDay
Datum
16.8.2023

Odolná úřední deska DigiDay vzdoruje i srážce s automobilem

Představte si malebné městečko Potštát, které leží v okrese Přerov, asi 30 minut jízdy od Olomouce a jehož historické jádro je od roku 2003 vyhlášeno městskou památkovou zónou.

Toto krásné místo obklopené skalisky a čistou přírodou je domovem zhruba 1200 obyvatel a díky elektronickým úředním deskám DigiDay je na první pohled zřejmé i to, že Potštát je moderní město.

Zajistit lidem snadno dostupné informace bylo pro pečlivého starostu Reného Passingera důležité. Proto jsou dnes elektronické úřední desky DigiDay v Potštátě hned na několika místech a usnadňují komunikaci mezi úřadem a občany.

Právě jedna z elektronických úředních desek má svůj příběh. Stala se totiž hrdinkou neobvyklé události, kdy poprvé v historii DigiDay někdo poškodil elektronickou úřední desku.

„Díky speciální úpravě ANTIVANDAL jsou naše úřední desky prakticky nepoškoditelné, ale osud to přece jen zařídil jinak. V zimním období letošního roku do jedné z našich desek v Potštátě totiž naboural řidič autem, na kterém měl bohužel obuté letní gumy,“ popsal technik Arnold Zlámal z DigiDay.

Naštěstí elektronická úřední deska tuto nehodu přežila a díky rychlému zákroku techniků z DigiDay byla brzy opět v provozu.

I vy potřebujete takto odolnou elektronickou úřední desku. Kontaktujte nás.

Kontaktovat DigiDay