Novinky

Ostraváci Ostravákům, aneb ladili jsme Raynet “popatriotsku”

Ostraváci Ostravákům, aneb ladili jsme Raynet “popatriotsku”

Autor
DigiDay
Datum
7.2.2024

Ostraváci Ostravákům, aneb ladili jsme Raynet “popatriotsku”

V dynamickém prostředí Ostravy, kde technologie a inovace hrají ve sféře obchodu odedávna zásadní roli, se uskutečnilo významné setkání dvou současných ostravských společností.

DigiDay Czech, uznávaný výrobce digitálních panelů, se spojil s Raynetem, specialistou na firemní nástroje pro práci s klienty, aby společně prozkoumali nové možnosti pro zlepšení služeb klientům.

Martin Klimánek z DigiDay Czech řekl po setkání: „Se společností Raynet spolupracujeme dlouhodobě a intenzivně. Na nedávném školení v sídle společnosti jsme se proto zaměřili na nejpokročilejší funkce jejich systému, což nám umožňuje využívat jeho plný potenciál a zvyšovat efektivitu klíčových pracovníků v DigiDay.“

Také Petr Kolčář, obchodní ředitel Raynetu, vyjádřil nadšení ze setkání s týmem DigiDay. Ocenil naši připravenost, erudované dotazy a kvalitní příspěvky do diskuse, které přispěly k obohacení celého setkání.

Nově získané poznatky jsme bez odkládání začali využívat v každodenním provozu DigiDay s cílem zefektivnit procesy a soustředit se na to nejdůležitější, tedy prodej elektronických úředních desek a digitálních panelů.

Naše propojení s Raynetem považujeme za významný krok v posilování vztahů a sdílení znalostí mezi dvěma vedoucími společnostmi v oblasti digitálních technologií. Rozhodně je to správný krok k úspěchu v rychle se vyvíjejícím technologickém světě, kde elektronická úřední deska DigiDay už dnes stojí na piedestalu a jasně převyšuje konvenční produkty v oboru digitalizace.

Kontaktovat DigiDay