Novinky

V květnu představíme naše novinky na veletrzích v Česku i zahraničí

V květnu představíme naše novinky na veletrzích v Česku i zahraničí

Autor
DigiDay
Datum
10.5.2023

V květnu představíme naše novinky na veletrzích v Česku i zahraničí

Druhá půlka května se pro nás ponese ve znamení prezentování novinek z oblasti technologií. Širší veřejnosti je představíme od 17. do 19. května v Olomouci na Výstavišti Flora, kde proběhne Komunální veletrh 2023. O týden později nás najdete v Bratislavě na Sněmu sdružení měst a obcí Slovenska, který se uskuteční od 23. do 24. května.

Mezi hlavní témata Komunálního veletrhu v Olomouci bude patřit digitalizace, rozvoj veřejné správy měst a obcí, nebo projekt SMART CITY. Kromě stánkové prezentace firem vystoupí na veletržní konferenci osobnosti z regionální české a evropské veřejné správy.

V Olomouci se bude hodně témat dotýkat připravovaných legislativních novinek Ministerstva vnitra, Ministerstva průmyslu a obchodu i ostatních vládních resortů. Hovořit se bude hodně o dotacích na digitalizaci a využití nejmodernějších technologií v praxi měst a obcí. A právě u toho DigiDay nebude chybět,“ těší se na olomoucké dění David Stružka z DigiDay.

Sněm Sdružení měst a obcí Slovenska patří dlouhodobě mezi významné zahraniční akce, které se každoročně zúčastní více než 1500 zástupců slovenských měst a obcí. Svou letošní participaci na sněmu přislíbili jako každoročně vládní představitelé a obchodníci ze Slovenska i zahraničí. Mezi hlavní témata prezentovaná v rámci letošního ročníku bude patřit podpora ekonomického rozvoje a podnikání, udržitelný rozvoj, nebo zlepšení kvality života obyvatel obcí a měst.

Na obou akcích budeme prezentovat naše nejnovější technologie. Ty jsou jsou doslova našlapané inovacemi, převratnými elektronickými prvky a také vylepšenými nástroji pro ovládání námi nabízených elektronických panelů. Lidem v Česku i zahraničí chceme představit naši vizi digitalizace tak, jak bude v budoucnu vypadat,“ říká jednatel DigiDay Martin Klimánek.

Kontaktovat DigiDay