Novinky

Prezentace na konferencích APÚMS SR

Prezentace na konferencích APÚMS SR

Autor
DigiDay
Datum
24.6.2024

Kolegové z WEBY GROUP, s.r.o. do jednoho článku krásně shrnuli naše dosavadní účasti na APÚMS SR, kde jsme zastupitelům představili naše elektronické úřední desky. Nabízí se tedy tyto naše společné aktivity představit i vám v ČR.

Asociace vedoucích pracovníků úřadů územní samosprávy Slovenské republiky (dále jen APÚMS SR) zaškoluje své členy, ale i ostatní vedoucí pracovníky obecních a městských úřadů, v rámci jejich profesního růstu a odborného vzdělávání tak, aby zvládli náročné úkoly ve veřejné správě ve prospěch jejího kvalitního fungování pro občany. V rámci těchto aktivit pořádá různé akce či sympozia a jedním z nich je také Odborná konference APÚMS SR.

APÚMS SR, březen 2024

Součástí 33. ročníku odborné konference APÚMS SR byla na jaře i společnosti WEBY GROUP a DigiDay. Na konferenci jsme představili naše výhody specializovaných webových řešení pro samosprávy. Z moderních doplňků SMART komunikace byl eminentní zájem o propojení obecního webu s KIOSKEM – Interaktivní elektronickou úřední deskou.

Efektivní propojení webových stránek s KIOSKEM:
  • Obohacuje služby a komunikaci samospráv
  • Zvýší dostupnost informací pro občany
  • Jedná se o atraktivní a uživatelsky přívětivé řešení

Naše poděkování patří všem organizátorům konference, která jako pokaždé proběhla v příjemné atmosféře a opět nechyběl ani bohatý odborný program. Děkujeme všem účastníkům za jejich zájem a pozitivní ohlasy.

APÚMS SR, říjen 2023

V říjnu jsme se zase zúčastnili dalšího setkání APÚMS v hotelu Permon v Podbanském. Jsme rádi, že naše grafické řešení webových stránek bylo návštěvníky konference dobře přijato.

Účastníci setkání kladně hodnotili také to, že mohou využívat veškerou SMART komunikaci od jednoho dodavatele v jednom systému. I tentokrát zastupitelé projevili zájem o KIOSEK – interaktivní elektronickou úřední desku. Mohli si ho odzkoušet a ujistit se o jeho výhodách.

APÚMS SR, březen 2023

V březnu jsme se coby partner zúčastnili zasedání Asociace vedoucích pracovníků úřadů územní samosprávy Slovenské republiky. Prezentovali jsme naše specializovaná řešení webových stránek a moderních SMART komunikačních doplňků pro veškeré samosprávy. Účastníci konference si také mohli vyzkoušet nejnovější model interaktivní elektronické úřední desky.

APÚMS SR, říjen 2022

Jako největší dodavatelé a provozovatelé webových stránek pro města a obce na Slovensku jsme navštívili jubilejní 30. ročník odborné konference APÚMS SR. Na konferenci jsme také představili nový model elektronické úřední desky. Účastníci konference si mohli naživo vyzkoušet, co toto inovativní řešení přináší samosprávám a občanům. Proběhla konkrétní ukázka města Vráble, které se rozhodlo propojit své webové stránky s elektronickou úřední deskou.

Kontaktovat DigiDay