Digitální panely

S navigačním panelem DigiDay končí veškeré bloudění

S navigačním panelem DigiDay končí veškeré bloudění

Autor
DigiDay
Datum
23.8.2023

S navigačním panelem DigiDay končí veškeré bloudění

Představte si velký areál, jakým je třeba Slezská nemocnice v Opavě, který má více než 25 pavilonů. Najít zde správnou ambulanci může být výzva. Naštěstí jsme právě do Slezské nemocnice v Opavě instalovali ve spolupráci s TV POLAR náš digitální panel, který tam slouží jako navigační a informační systém. Díky tomu se už nikdo v areálu neztratí.

Na digitální klávesnici panelu stačí napsat buď název ambulance, jméno lékaře, nebo název vyšetření. Panel pak zobrazí mapu a vyznačí trasu, kudy se má návštěvník vydat. Systém je jednoduchý, intuitivní a podobá se vyhledávání na internetu. Nabídka také zobrazí seznam všech nemocničních oddělení.

navigační panel DigiDay v Nemocnici Opava

O tom, že naše panely jsou vždy v nejlepší kondici se vyjádřil v souvislosti s opavskou nemocnicí jednatel DigiDay, Martin Klimánek.

„Nad zařízením a jeho fungováním, stejně jako nad každým zařízením tohoto druhu, mají technici v dohledovém středisku DigiDay nepřetržitou kontrolu dvacet čtyři hodin denně. Přístroj také pravidelně servisujeme a provádíme maintenance software. Na naše digitální panely a úřední desky se může každý spolehnout.“

Přečtěte si reportáž TV Polar o novém navigačním panelu (odkaz se otevírá do nového okna) ve Slezské nemocnici.

Jsme českým výrobcem elektronických úředních desek a digitálních panelů. Řešení na míru rádi dodáme i vám. Kontaktujte nás.

Kontaktovat DigiDay