Novinky

Spojili jsme síly s tajemníky měst a obcí ČR a přinesli inovace pro digitalizaci úřadů

Spojili jsme síly s tajemníky měst a obcí ČR a přinesli inovace pro digitalizaci úřadů

Autor
DigiDay
Datum
19.10.2023

Spojili jsme síly s tajemníky měst a obcí ČR a přinesli inovace pro digitalizaci úřadů

Podíváme se na naši účast při nedávném významném setkání sdružení tajemníků českých měst a obcí (STMOÚ) v Dolní Moravě. Představíme vám nejnovější technologie a speciální nabídky, které jsme na akci předvedli.

Naše vzpomínky na celorepublikové setkání managementu českých úřadů jsou čerstvé. Konalo se totiž od 15. do 17. října a účast zástupců měst a obcí byla skutečně hojná. Všem zúčastněným jsme u našeho stánku měli možnost prezentovat nejnovější DigiDay produkty a technologie.

Hvězdou naší prezentace byla elektronická úřední deska TOTEM UNI 55´s nadčasovým designem. Zde rádi opět připomeneme, že technologická výbava všech našich panelů sestává z LED dotykových displejů LG s technologií IPS, což je nejpokročilejší zobrazovací technologie na trhu.

Samozřejmostí je u každé úřední desky DigiDay i námi vyvíjený software LEDWARE. Sázkou na jistotu je také nejnižší spotřeba elektřiny na trhu, na které si u našich digitálních panelů striktně zakládáme. Nezapomeňme zmínit také nezničitelný povrch ANTIVANDAL.

V Dolní Moravě, stejně jako o několik dní dříve v Podbanském na konferenci APUMS, mohli návštěvníci DigiDay stánku získat speciální nabídku v podobě VOUCHERU na nákup elektronické úřední desky za zvýhodněnou cenu od 119 999 Kč.

Pokud jste se za námi nestihli zastavit, můžete to napravit ještě na blížících se Dnech malých obcí v Praze a Olomouci, kde se budeme prezentovat ve dnech 2. a 7. listopadu.


Den malých obcí Praha

Kdy: 2. listopadu

Kam přijít: Hala O2 Universum, Českomoravská 17


Den malých obcí Olomouc

Kdy: 7. listopadu

Kam přijít: Výstaviště Flora Olomouc, Wolkerova 37


Přijďte za námi na Dny malých obcí. Rádi vám představíme všechny výhody našich elektronických úředních desek. Získejte VOUCHER na pořízení elektronické úřední desky za cenu od 119 999 Kč. Kontaktujte nás.

Kontaktovat DigiDay