Novinky

Společný vizuální styl pro města, obce a spolky

Společný vizuální styl pro města, obce a spolky

Autor
DigiDay
Datum
19.6.2024

Potřebujete dát svému městu, obci či zájmovému spolku nový look? Chcete aby byl výsledný vizuál sladěný podobně jako symfonický orchestr? Toužíte si vytvořit snadno rozeznatelnou identitu, kterou nelze přehlédnout? Nebo je jen jednoduše čas na změnu?

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍM KOMUNIKACE JE SPOLEČNÁ VIZUÁLNÍ IDENTITA

Tvorba společného vizuálního stylu pro obce, města a spolky je potřebná k zajištění Vaší snadné identifikace a profesionálního vzhledu. Naše návrhy zahrnují vývoj loga, výběr typografie, barevné palety a jejich aplikaci na různé komunikační materiály, jako jsou například webové stránky, tiskoviny nebo propagační předměty. Zapojení představitelů obce do procesu vývoje je nezbytné, aby výsledný vizuální styl odrážel charakter a hodnoty dané lokality či uskupení. Efektivní vizuální styl zvyšuje autenticitu a důvěru veřejnosti ve vaší komunikaci.

VYTVOŘÍME IDENTITU A MERCHANDISE NA MÍRU

(LOGO, MANUÁL, MASKOT, ERB ATD.)

Získáte jednorázovou investici do budoucnosti – Budujete důvěru a unikátnost (logo, vizitky, hlavičkový papír, obecní zpravodaj, reklamní předměty, web, aplikace, WORD a PPT šablony atd.)

Budete mít jedinečný a lehce rozpoznatelný vzhled – Daleko snadnější komunikace s občany, podporovateli a fanoušky. Díky mnohaletým zkušenostem a kreativitě našich grafiků jsme schopni navrhnout jedinečnou vizuální identitu.

NÁŠ TÝM

Jsme stále nadšenci, nenecháme si ujít novinky ve svém oboru. V týmu DigiDay Creative se o Vás postarají: marketingový konzultant, projektový manažer, grafik, programátor, designer, videomaker (25+ specialistů).

CO OCENÍTE NA SPOLUPRÁCI?

  • Komplexnost: Nabízíme komplexní balíček služeb týkající se kreativity a marketingu, to vše pod jednou střechou.
  • „In-House“ tým: Klíčové profese máme všechny obsazeny interními zaměstnanci, což zaručuje mnohem vyšší efektivitu.
  • Zvýšení viditelnosti: Kombinací on-line a off-line světa zvyšujeme vizibilitu, což vede k většímu dosahu a viditelnosti.
  • Kvalitní zpracování výstupů: Zakládáme si na tom, aby od nás odcházela kvalita, což je našim hlavním krédem.
Kontaktovat DigiDay