Novinky

TripOn Digital se mění na DigiDay Creative

TripOn Digital se mění na DigiDay Creative

Autor
DigiDay
Datum
16.4.2024

TripOn Digital se mění na DigiDay Creative

Nejen osobní, ale i firemní život je plný změn a nových výzev. Proto bychom naše stávající i budoucí klienty rádi informovali o novince, kterou jsme pro vás v rámci restrukturalizace společnosti připravili. Jako mnoho jiných i my se snažíme nabízené služby a produkty zrychlit, zkvalitnit, sjednotit a dát jim společný vizuál. Je tedy nezbytné informovat o změně obchodního názvu z TRIPON DIGITAL s.r.o. na DigiDay Creative s.r.o.

Jsme digitální studio.
Jsme DigiDay Creative.

Vzhledem k tomu, že pod kmenovou značkou DigiDay již 8 let úspěšně digitalizujeme města a obce, jsme nyní součástí jedné skupiny a výrazně se tím zjednoduší naše komunikace. Nastoupili jsme tím na společnou cestu za společným cílem, v níž se staráme o to, aby měli naši klienti jasně rozpoznatelnou a funkční identitu.

Čím DigiDay Creative zabývá?

Služby můžeme shrnout do čtyř základních bodů:

  • Webové prezentace
  • Firemní identita & vizuální styl
  • Online marketing
  • Videoprodukce

Těmto jednotlivým segmentům se v budoucnu budeme věnovat podrobněji v samostatných článcích. Konkrétněji se k celkové změně názvu vyjádřil jednatel společnosti Martin Klimánek: Chtěli jsme to sladit, to je celé… Našim cílem je pracovat na silném a jednotném brandu v digitálu. DigiDay má v roadmapě zajímavé projekty, na kterých teď aktuálně makáme.

Upozorňujeme, že pro stávající klienty se se nic nemění, IČO i adresa zůstávají stejné, prosíme naše partnery o postoupení na příslušnou osobu a změnu ve Vašem účetním nebo CRM systému.