Úřední desky

Vpád úředních desek DigiDay do roku 2024

Vpád úředních desek DigiDay do roku 2024

Autor
DigiDay
Datum
7.2.2024

Vpád úředních desek DigiDay do roku 2024

Rok 2024 přinese další revoluční změny v komunikaci mezi občany a úřady. Pomůžou tomu také novinky, které si od nás pochvalují už stovky měst a obcí a které přinese elektronická úřední deska DigiDay. Tento inovativní systém je správný krok přinášející novější rozměr efektivity a pohodlí úřadům i starostům.

DigiDay transformuje koncept úřední desky z běžného kusu vybavení na radnicích do dynamického zařízení plného informací. S možností zveřejňovat informace z domova tak, aby se okamžitě objevily na elektronické desce, nabízí DigiDay rychlost, efektivitu a snadnou dostupnost.

Přehlednost a dobře čitelná písmena jsou vlastnosti, které si oblíbili občané všech věkových kategorií, zejména je ale preferují ti dříve narození. Úřední deska DigiDay slouží jako most pro všechny generace, spojující moderní technologie s každodenním životem, ať už jako nástěnný panel a nebo volně stojící. S tímto přístupem DigiDay usnadňuje i mladším generacím zapojení do komunitního dění.

Vyrobené a certifikované v České republice

DigiDay panely jsou synonymem pro pojmy kvalita a spolehlivost. S více než 680 spokojenými klienty DigiDay zastává pozici lídra v oblasti moderních a efektivních řešení pro města a obce.

Technologicky je DigiDay na špičce. S funkcemi jako tangenciální ventilace, LED obrazovky s dotekem od LG a procesory INTEL, jsou tyto digitální panely energeticky nejefektivnější na trhu. Kromě možnosti ušetřit přinášejí i významné ekologické benefity. Odolné jsou také vůči extrémní teplotě od -40 do +75 stupňů Celsia.

Podnikáte? Jste primátor, nebo starosta obce? Nezapomeňte si zaznamenat tyto termíny, kde se s námi můžete už brzy setkat:

  • Dny malých obcí – Praha (19. března)
  • Dny malých obcí – Olomouc (26. března)
  • Odborná konference APÚMS – Podbanské (20.- 22. března)
  • Urbis Smart City Fair – Brno (4.- 6. června)
Kontaktovat DigiDay